از اینکه می‌خواهید با سپکاد درآمد نامحدود کسب کنید بسیار خوشحالیم!

سیستم کسب درآمد سپکاد چیست؟

در سیستم کسب درآمد سپکاد هر کس می تواند با یک عضویت ساده و کمک به فروش محصولات، به ازای کلیک کاربر بر روی لینک ، ثبت نام کاربر ، خرید هر کاربر و حتی بر مبنای درصدی از درآمد های زیر مجموعه ها پورسانت دریافت کند. این روش که افیلیت مارکتینگ نام دارد، از مهم ترین شیوه های کسب درآمد اینترنتی است که همه می توانند به راحتی از طریق شبکه های اجتماعی مانند کانال تلگرام و اینستاگرام و یا سایت، کانالی برای کسب درآمد آنلاین خود ایجاد کنند.

سیستم های همکاری در فروش چند سالی است که به ایران راه پیدا کرده‌اند و به منبع خوبی برای کسب درآمد از طریق اینترنت تبدیل شده‌اند. این سیستم در واقع همان بازاریابی سنتی برای شرکت‌های مختلف است ولی با این تفاوت که تمامی کارها به روش اینترنتی انجام می‌شود.

کسب درآمد اینترنتی سپکاد برای چه کسانی مناسب است؟

سیستم کسب درآمد سپکاد می تواند منبع درآمد خوبی برای هنرجویان حسابداری ، دانشجویان حسابداری ، حسابداران ، مدیران مالی ، حسابرسان و یا هر فرد علاقه مند به حسابداری و اکسل باشد که می خواهد لذت کسب درآمد آنلاین را تجربه کند و یا به فکر ایجاد یک منبع درآمدی جدید است.

شرایط عضویت در سیستم کسب درآمد سپکاد

برای عضویت در سیستم کسب درآمد سپکاد و کسب درآمد میلیونی از آن، نیاز به سرمایه نیست، حتی نیاز به داشتن یک شبکه اجتماعی پر مخاطب هم نیست و تنها کافیست که یک وب سایت، کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام داشته باشید و با ترغیب هر تعداد کاربر به ثبت نام و خرید از سپکاد ، کمیسیون دریافت کنید.

بازاریاب با رتبه +PRO

هر کاربر به محض احراز دستاورد زیر به عنوان بازاریاب سطح +PRO در نظر گرفته می شود:

– فروش کل به مبلغ ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال (۲۷.۵۰۰.۰۰۰ ریال کمیسیون دریافت کرده باشید)

بازاریاب با رتبه PRO

هر کاربر به محض احراز دستاورد زیر به عنوان بازاریاب سطح PRO در نظر گرفته می شود:

– فروش کل به مبلغ ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال (۷.۵۰۰.۰۰۰ ریال کمیسیون دریافت کرده باشید)

بازاریاب با رتبه BASIC

هر کاربر به محض ثبت نام در سایت به عنوان بازاریاب سطح BASIC در نظر گرفته می شود.